06:54 31 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ترکیب یوونتوس و سمپدوریا برای اولین هفته مسابقات لیگ ایتالیا اعلام شد.

به گزارش اسپوتنیک، تورینی ها که در سالهای اخیر قهرمان بلامنازع فوتبال ایتالیا بوده اند حالا چالش اول خود را مقابل سمپدوریا آغاز خواهند کرد تا همچنان در بالای جدول بمانند هر چند که امسال تیم هایی نظیر اینتر و میلان سخت تلاش خواهند کرد تا تاج را از بیانکونری ها بگیرند.

نکته جالب ترکیب یووه مربوط به حضور کولوسفسکی پدیده جوان سویدنی و 20 ساله است که به نظر می رسد پیرلو اعتماد زیاد به او دارد و حالا فرصتی طلایی در اختیارش  قرار داد. این بازیکن جوان می تواند یکی از پدیده های یووه باشد. 

ترکیب یووه با سیستم 1-4-5 برای بازی امشب بدین شرح است : شزنی، کوادرادو، بونوچی، کیلینی، دنیلو، فرابوتا، ربیو، مک کنی، کولوسفسکی، رمزی و کریستیانو رونالدو.

View this post on Instagram

A post shared by Juventus Top News (JTN) (@jtopnews) on

سمپدوریا نیز با این ترکیب وارد بازی امشب شده است: اودرو، برژینسکی، تونلی، کولی، اوگلو، دپائولی، تورسبی، اکدال، لریس، یانکتو، بوناتزولی.

پیچینینی قضاوت این بازی را به عهده خواهد داشت. سمپدوریا از جنوری 2013 تا کنون نتوانسته در خانه یووه برنده شود. در آن بازی مائورو ایکاردی برای سمپدوریا دبل کرد تا این تیم با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد.سمپدوریا هیچ خرید جدیدی را در ترکیبش ندارد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر