23:28 22 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید در اولین بازی فصل لالیگا 2020/21 در زمین رئال سوسیداد متوقف شد و دو امتیاز مهم را در همین ابتدای کار از دست داد.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید فصل جدید لالیگا را تنها با کسب یک امتیاز شروع کرد تا شاید از همین ابتدای کار از رقبای مدعی عقب بیفتد.

در دقیقه '36 جدی ترین موقعیت بازی روی یک ضربه کرنر برای رئال مادرید ایجاد شد که ضربه محکم راموس به مدافع سوسیداد برخورد کرد و در حالیکه اعتقاد به پنالتی داشتند، تنها یک ضربه کرنر دیگر اعلام شد.

دقیقه '38 هم بنزما در موقعیت تک به تک دروازه بان را دریبل زد اما ضربه پای چپ ضعیف او به شکل عرضی از مقابل دروازه عبور کرد!

دقیقه '41 باز هم بنزما داخل محوطه صاحب توپ شد اما هنگام زدن ضربه تعادلش را از دست داد تا توپ با اختلاف به بیرون برود.

دقیقه '43 ایساک در موقعیت تک به تک با کورتوا قرار گرفت اما ضربه این بازیکن سوئدی را دروازه بان رئال مادرید با یک واکنش عالی دفع کرد. نیمه اول در نهایت با تساوی 0-0 به پایان رسید.

View this post on Instagram

A post shared by LaLiga (@laliga) on

دقیقه '61 ضربه خطرناک بنزما از پشت محوطه را دروازه بان سوسیداد با واکنشی خوب دفع کرد.

دقیقه '63 داوید سیلوا برای اولین بار با پیراهن رئال سوسیداد وارد میدان شد.

 دقیقه '68 ضربه تونی کروس از گوشه محوطه را رمیرو به خوبی دفع کرد.

در دقیقه '70 زیدان دست به سه تعویض همزمان زد و کاسمیرو، فده والورده به همراه بازیکن جوان آکادمی ماروین، به جای اودگارد، مودریچ و رودریگو وارد میدان شدند.

در نهایت هیچ کدام از دو تیم موفق به گلزنی نشدند و بازی با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید تا مشکل گلزنی همچنان برای تیم زیدان به چشم بیاید.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر