21:00 31 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فرانک لبوف، ستاره سابق چلسی در مورد حضور ثابت کپا در ترکیب آبی‌ها واکنش نشان داد و مدعی شد که اعتماد به نفس او از بین رفته است.

به گزارش اسپوتنیک، کپا آریزابالاگا دروازه‌بان باشگاه چلسی، فصل گذشته حاشیه‌های فراوانی خلق کرد و در چندین بازی پایان فصل از سوی لمپارد نیمکت نشین شد.

پس از این جنجال‌ها به نظر می‌رسد که او از این باشگاه جدا خواهد شد اما کپا هنوز برای آبی‌ها به میدان می‌رود و در ترکیب این تیم ثابت است.

این بازیکن که اشتباهات فراوانی در دو بازی آخر چلسی در لیگ برتر داشته است، به شدت مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته است و یکی از ستاره‌های سابق آبی‌ها از او می‌خواهد تا برای بدست آوردن اعتماد به نفس‌اش به روان‌شناس مراجعه کند.

فرانک لبوف که زمانی برای چلسی به میدن می‌رفت، در گفت‌و گو با ESPN گفت:« کپا نمی‌تواند بازی کند، حواس او جای دیگری است. او فوتبال را حس نمی‌کند، او حتی فوتبال را زندگی نمی‌کند و فقط متعجب است که چطور هنوز یک دروازه بان است. او نباید بازی کند بلکه باید به یک روان‌شناس مراجعه کند. شاید اشتباه اول از فرانک لمپارد باشد که هنوز او را در دروازه قرار می‎دهد. این مرد اعتماد به نفسش را به طور کامل از دست داده است. او من را به یاد فرناندو تورس می‌اندازد. اما وقتی مهاجم هستی، یک فرصت را از دست می‌دهی و آنها یک بازی دیگر به تو زمان می‎دهند. اما وقتی دروازه بانی اشتباه تو منجر به گل می‎شود.»

این در حالی‌ست که چلسی در این چند روز برای جذب ادواردو مندز دروازه‌بان رن اقداماتی انجام داده است و ممکن تا چند روز دیگر او را به خدمت بگیرد.

مرتبط:

دروازه‌بان بارسا گزینۀ محبوب لمپارد برا جانشینی کپا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر