01:41 11 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نیمار به توهین نژادپرستانه علیه یکی از بازیکنان مارسی در جریان دیدار پر حاشیه این تیم برابر پاری سن جرمن متهم شده و این در حالی است که پیش از این مدعی شده بود که یکی از بازیکنان حریف به او توهین کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، دیدار مارسی و پاری سن جرمن که هفته گذشته برگزار شد با حواشی بسیاری همراه بود و پنج بازیکن در وقت تلف شده از زمین مسابقه اخراج شدند.

نیمار پس از بازی مدعی شد که آلوارو گونزالس در زمین به او توهین نژادپرستانه کرده است. او پس از تذکر سیستم کمک داور ویدیویی به دلیل ضربه‌ای که به این بازیکن زده بود از زمین بازی اخراج شد اما در شبکه‌های اجتماعی بر ادعای خود تاکید کرد.

​مارسی و گونزالس مدعی بودند که گناهی مرتکب نشدند و مقامات فوتبال بررسی‌ها پیرامون ادعای نیمار را آغاز کردند. و حالا کادنا کوپه، رادیوی اسپانیایی، اعلام کرده که نیمار در جریان این دیدار توهین‌های نژادپرستانه‌ای را خطاب به هیروکی ساکای، مدافع مارسی، استفاده کرده است.

این رادیو می‌گوید که بازیکن 28 ساله خطاب به مدافع راست مارسی که اصالتی جاپانی دارد از واژه‌های نامناسبی که با توهین به چینی‌ها همراه بوده استفاده کرده است و مارسی مدارکی دارد که نشان می‌دهد این توهین‌ها پیش از توهینی که خود نیمار مدعی آن است به کار رفته است. 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر