04:59 27 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

توماس مولر پس از کسب قهرمانی سوپرکاپ اروپا با پیروزی بایرن مونیخ برابر سویا به دومین بازیکن پر افتخار تاریخ فوتبال آلمان تبدیل شد.

به گزارش اسپوتنیک، دیدار سالانه بین قهرمان لیگ قهرمانان و لیگ اروپا شب گذشته در ورزشگاه پوشکاش آرنا در شهر بوداپست برگزار شد.

بایرن پس از فتح سه گانه در فصل گذشته مدعی اصلی پیروزی در این دیدار بود اما سویا گل اول را از روی نقطه پنالتی و در دقیقه 13 به ثمر رساند. تیم هانسی فلیک پس از برای زدن گل مساوی تلاش بسیاری کرد و در نهایت لئون گورتزکا بود که موفق به انجام این کار شد. در نیمه دوم همه چیز پایاپای پیش رفت اما دو گل لروی سانه و لواندوفسکی از سوی داور مردود شد و مانوئل نویر نیز چند مهار مهم انجام داد تا بازی به وقت اضافه بکشد و این خاوی مارتینز بود که در وقت اضافه گل پیروزی بخش بایرن مونیخ را به ثمر رساند تا جام روی دستان آلمانی‌ها بالا برود.

​مولر که در تمام طول دوران حرفه‌ای خود در این تیم به میدان رفته عملکرد خوبی در کسب چهارمین جام مهم سال برای بایرن داشت. قهرمان جام جهانی حالا 26 جام در سطح باشگاهی به دست آورده تا در کنار باستین شواین اشتایگر پر افتخارترین بازیکن تاریخ آلمان باشد. 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر