19:40 22 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول مدعی‌ست که دو تیم آرسنال و تاتنهام نیز شانس بالایی برای قهرمانی در لیگ برتر انگلیس دارند.

به گزارش اسپوتنیک، لیورپول فردا شب در ورزشگاه آنفیلد میزبان آرسنال است و با توجه به آمادگی خوب شاگردان آرتتا دیدار دشواری در خانه خواهند داشت.

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی سرخ‌ها در کنفرانس خبری قبل از این دیدار حاضر و مدعی شد که آرسنال به همراه تاتنهام جز مدعیان اصلی قهرمانی لیگ انگلیس است و این تیم‌ها پیشرفت خوبی داشته است.

او در این مورد گفت:« آرسنال فصل گذشته هشتم شد چون فرصت کافی برای بررسی و ساختن شرایط را نداشتند. آن‌ها هشتمین تیم برتر جدول فصل قبل نبودند، اگر شرایط حضور در لیگ قهرمانان را نداشتند اما به راحتی می‎توانستند سهمیه حضور در لیگ اروپا را کسب کنند. لیگ برتر و این تیم‌ها خیلی خوب هستند. نمی‌توان پیش از آغاز فصل درباره آن تصمیم گرفت. در لیگ انگلیس رقابتی آزاد در جریان است. چلسی، یونایتد، آرسنال و تاتنهام در آن حضور دارند. این تیم‌ها همیشه مدعیان اصلی قهرمانی اند. برخی‌ها فکر می‌کنند که رقابت‌ اصلی میان سیتی و لیورپول است اما من اینطور فکر نمی‌کنم زیرا آرسنال و تاتنهام پیشرفت خوبی داشته اند.»

کلوپ در حالی چنین صحبت‌های را مطرح می‌کند که آرسنال در ماه گذشته موفق به کسب دو جام شد و در لیگ انگلیس نیز آغاز خوبی در فصل جدید داشته است.

مرتبط:

یورگن کلوپ: انتقال مسی به سیتی صد درصد به نفع لیگ برتر خواهد بود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر