15:23 21 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لیست رئال مادرید برای بازی چهارشنبه مقابل وایادولید در ورزشگاه دی استفانو اعلام شد. هازارد و آسنسیو در سومین بازی فصل بالاخره فرصت حضور در لیست را به دست آوردند.

به گزارش اسپوتنیک، هازارد بازیکن بلژیکی فصل را با مصدومیت شروع کرد در حالی که آسنسیو در اردوی تیم ملی اسپانیا مصدوم شد. حالا هر دو بازیکن برگشته اند و آماده حضور در اولین بازی رسمی فصل خود هستند.

 لیست رئال مادرید برای بازی مقابل وایادولید شامل 23 بازیکن است که 22 بازیکن از تیم بزرگسالان به علاوه آلتوبه دروازه بان آکادمی در لیست قرار گرفته اند. میلیتائو و کروس به علت مصدومیت و ماریانو دیاز به علت عمل لوزه در روزهای اخیر تمرین نکردند و غایب هستند. لوکا یوویچ مهاجم صرب که شایعات زیادی در مورد جدایی قرضی او از رئال مادرید مطرح شده در لیست قرار دارد و شاید فردا شب آخرین بازی خود را در پیراهن رئال مادرید داشته باشد. البته اگر در نهایت یوویچ ماندنی شود به نظر می رسد که بورخا مایورال مهاجم جوان از رئال مادرید جدا خواهد شد.

View this post on Instagram

A post shared by Real Madrid (@onlyrmcfnews) on

لیست رئال مادرید برای بازی هفته چهارم لالیگا مقابل وایادولید بدین شرح است:کورتوا، لونین، آلتوبه، کارواخال، راموس، واران، ناچو، مارسلو، اودریوزولا، مندی، مودریچ، کاسمیرو، والورده، اودگارد، ایسکو، هازارد، بنزما، آسنسیو، مایورال، لوکاس وازکز، یوویچ، وینیسیوس و رودریگو گوئس.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر