16:46 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرجی روبرتو مدافع کناری بارسا پس از پیروزی برابر سلتاویگو، مدعی شد که درس‌های خوبی از شکست برابر بایرن مونیخ آموخته است.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا شب گذشته و در هفته چهارم لالیگا، در ورزشگاه آبانکا بالایدوس، مهمان سلتاویگو بود و موفق شد این تیم را با نتیجه 0-3 شکست دهد.

این تیم با گول‌های فاتی، لوکاس اولاسا ( گول به خودی) و سرجی روبرتو به برتری رسید و دومین پیروزی خود را جشن گرفت.

سرجی روبرتو مدافع کناری این تیم پس از این پیروزی در مورد تغییرات به وجود آمده در ترکیب بارسلونا صحبت کرد و مدعی شد که از شکست برابر بایرن مونیخ درس گرفته اند.

او در این مورد گفت:« پس از شکست برابر بایرن مونیخ همه این را درک کردیم که با این شیوه به جایی نمی‌رسیم و راه را اشتباه رفته‌ایم. در تمرینات پیش فصل بسیار خوب کار کردیم و حالا مزد زحمات ما را می‌گیریم. از گُلزنی خوشحالم اما پیروزی تیم بسیار مهم بود.»

او در ادامه به دو ستاره درخشان بازی دیشب پرداخت و مسی و فاتی را کلید پیروزی تیمش عنوان کرد.

روبرتو گفت:« از حضور مسی در بارسلونا بسیار خوشحالم زیرا او به تیم کمک زیادی می‌کند و این برای ما خبر بسیار خوبی‌ست. فاتی شایسته حضور در ترکیب ثابت است و گول‌های مهمی برای تیم به ثمر رسانده است. در حقیقت هر دو بازیکن عامل پیروزی تیم در دو بازی آخر بوده اند.»

این در حالی‌ست که بارسلونا در 5 بازی آخر در ورزشگاه بالایدوس به برتری نرسیده بود و دیشب با وجود ده نفره بودن، به این طلسم پایان داد.

 

مرتبط:

روبرتو: دیدار با بایرن شبیه فینال است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر