22:28 11 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فرانک لمپارد پس از شروع ضعیف فصل، کپا آریزابالاگا را کنار گذاشت اما دروازه‌بان اسپانیایی مدعی‌ست که می تواند همه چیز را تغییر دهد.

به گزارش اسپوتنیک، پس از آغاز ضعیف کپا در فصل جدید لیگ برتر و اشتباهات فاحش این بازیکن، مدیران چلسی ادوارد مندی را از رن با مبلغ 22 میلیون پوند به خدمت گرفتند و حالا این دروازه‌بان سنگالی سنگربان اصلی آبی‌ها محسوب می‌شود.

کپا که جایگاهش را در ترکیب لمپارد از دست داده است، مدعی‌ست که می‌تواند شرایط را به سود خودش برگرداند و هم‌مانند گذشته در ترکیب تیمش بدرخشد.

او در این مورد به خبرنگاران گفت:« احساس خوبی دارم، قدرتمند و با اعتماد به نفس هستم. شاید در شرایط رویایی نباشم. ما باید چنین اتفاقاتی را تجربه کنیم. اطمینان دارم که شرایط تغییر خواهد کرد. وقتی فرصت بازی داشته باشم تلاش می‌کنم با تمام وجود بهترین عملکرد را به نمایش بگذارم. مشخص است مه همه بازیکنان می‌خواهند بازی کنند. نگاه به آینده دور در فوتبال کار دشواری است. نزدیکترین مورد تیم ملی است و من به آن فکر می‌کنم. احساس بسیار خوبی در تیم ملی و چلسی دارم. آنجا باشگاه بزرگی است و من خوش شانس هستم. برنامه من این است که با آرامش و تمرینات منظم به شرایط آرمانی خود برگردم.»

این در حالی‌ست که ادواردو با قرار گرفتن در ترکیب اصلی چلسی، موفق به کلین شیت شده است و دشوار به نظر می‌رسد که لمپارد بار دیگر به کپا اعتماد کند.

مرتبط:

چلسی به دنبال قرض دادن کپا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر