22:23 30 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید برای اولین بار در 40 سال اخیر هیچ بازیکن جدیدی را در پنجره نقل و انتقالات تابستانی جذب نکرد تا برای خرید امباپه در فصل آینده پس‌انداز کند.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید را هم‌واره و همه‌گان به عنوان تیمی ولخرج و دست به کیسه در بازار نقل‌وانتقالات می‌شناسند که معمولاً در هر تابستان اقدام به خرید بازیکنان زیاد می‌زند اما در این تابستان رئال سنت‌شکنی کرد و برای نخستین بار در 40 سال اخیر هیچ بازیکن جدیدی را در پنجره نقل و انتقالات تابستانی و پس از بحرانی که شیوع کرونا به وجود آورد به تیمش اضافه نکرد. 

این اتفاق باعث ناراحتی و نگرانی زین الدین زیدان شده اما می‌تواند درهای خرید کیلیان امباپه در تابستان سال آینده را به روی این تیم باز کند. بازیکن تیم ملی فرانسه مدتهاست که هدف اصلی رئالی‌ها به شمار می‌رود و احتمالا بار دیگر یک خرید کهکشانی به سبک روزهای گذشته برای این تیم خواهد بود.

 روزنامه آس خبر داده که رئال در ماه مارچ (حوت سال گذشته) گامی برای جذب مهاجم پاری سن جرمن برداشته اما با توجه به شرایط پیش آمده پس از شیوع ویروس کرونا این انتقال عملی نشده است. قرارداد امباپه در سال 2022 به پایان خواهد رسید.

​بعضی رسانه‌ها در ماه گذشته مدعی شدند که امباپه حاضر است با کاهش دستمزد خود به رئال مادرید منتقل شود. او پس از پیوستن به پی اس جی در سال 2017 دستمزد هفتگی 375 هزار پوندی دریافت می‌کند. پاریس در مذاکرات خود برای تمدید قرارداد این بازیکن پیشنهاد دستمزد هفتگی 600 هزار پوندی را به او ارائه کرده است.

 با توجه به تخمین قیمت 231 ملیون پوندی این بازیکن، رئال می‌تواند از عدم خرید بازیکن جدید در این تابستان استفاده کرده و امباپه را برای فصل آینده جذب کند. برخی منابع اسپانیایی دیگر مدعی شدند که در صورت ورود امباپه به سال پایانی قراردادش پاری سن جرمن حاضر به فروش او با قیمتی در حدود 111 تا 91 میلیون پوند است. 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر