23:44 22 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روبینیو بازیکن سابق تیم فوتبال رئال مادرید و میلان میگوید از این که زلاتان در 39 سالگی درخشش خوبی در مستطیل سبز دارد تعجب نمیکند.

به گزارش اسپوتنیک، روبینیو "چهار سال شگفت انگیز" خود در میلان را به یاد می آورد و می گوید از دیدن تأثیرگذاری زلاتان ابراهیموویچ در 39 سالگی "متعجب نیست".

این بازیکن 36 ساله برزیلی در این ماه پس از بازی در ترکیب استانبول باشاک شهیر در سوپر لیگ ترکیه به وطن خود بازگشت و دوباره به سانتوس پیوست.

ستاره سابق تیم های منچسترسیتی و رئال مادرید در آگوست 2010 به میلان پیوست و در اولین فصلی که در این تیم حضور داشت موفق شد با الگری سرمربی وقت این تیم قهرمان اسکودتو شود.

روبینیو در این خصوص به Tuttomercatoweb گفت: "در زمان حضورم در میلان بیش از 30 گل به ثمر رساندم، ما یک اسکودتوی فراموش نشدنی و یک سوپر کاپ را به دست آوردیم."

"آن تیم واقعاً یک میلان عالی بود، یک باشگاه برتر در جهان و من آنقدر خوش شانس بودم که با بسیاری از قهرمانان بازی کردم.

"[الکس] پاتو، [جنارو] گتوزو، [کلارنس] سیدورف، [آندره] پیرلو، رونالدینیو، تیاگو سیلوا، [فیلیپو] اینزاگی، کاکا و ابراهیموویچ ..."

وی در خصوص هم بازی سابق زلاتان نیز گفت: "من اصلا تعجب نمی کنم. ایبرا همیشه یک بازیکن حرفه ای مثال زدنی بوده است. ” "او بخاطر فوتبال زندگی می کند.

"در میلان من این امتیاز را داشتم که با او بازی کنم و تمرین کنم، هر روز او را می بینم که سطح تیم را بالا نگه می دارد.

"این برای من یک افتخار بود و صادقانه بگویم، من تعجب نمی کنم که تقریبا در 40 سالگی او هنوز یک پدیده است.

وی ادامه داد: "استعدادهای جوان روسونری جدید، کاملاً به تجارب و همچنین شخصیت یک قهرمان مانند زلاتان نیاز دارند."

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر