ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دروازه‌بان رئال مادرید مدعی‌ست که تیم او ظرفیت قهرمانی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا را دارد.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید فردا شب در ورزشگاه آلفردو دی‌استفانو، در نخستین بازی دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان شاختار دونتسک اوکراین است و شاگردان زیدان قبل از ال‌کلاسیکو دیدار دشواری در پیش دارد.

در این دیدار برخی ستاره‌های رئال مادرید غایب خواهند بود که مطرح‌ترین آن سرجیو راموس کاپپتان این تیم است.

تیبو کورتوا دروازه‌بان این باشگاه که نقش کلیدی در ترکیب رئال دارد، کنفرانس خبری قبل از بازی حاضر شد و در مورد شرایط تیم و غیبت رهبر تیمش صحبت کرد.

او در مورد راموس گفت:" راموس رهبر ما است. باید ببینیم فردا به او چه اتفاقی می‌افتد. او کاپیتان است و وقتی در آنجا نباشد همیشه دل ما برای او تنگ می شود. اما بازیکنان دیگری نیز با کیفیت عالی وجود دارند که می‌توانند جای خالی او را پُر کنند".

کورتوا در ادامه در مورد شرایط تیمش صحبت کرد و ظرفیت بلند این باشگاه برای قهرمانی در اروپا سخن به زبان آورد.

دروازه‌بان رئال گفت:" ما روی همه مسابقات متمرکز هستیم. مهم این است که در لالیگا بسیار خوب ظاهر شویم و سپس در لیگ قهرمانان خوب ظاهر شویم. بردن لالیگا بسیار خوب است و سپس قهرمانی در قهرمانان همیشه رویایی است. ما می خواهیم هر دو عنوان را کسب کنیم".
او در ادامه افزود:" من به این تیم اعتماد دارم و فکر می کنم ما می‌توانیم لیگ قهرمانان اروپا را فتح کنیم. تیمی مثل مادرید همیشه قهرمانی اروپا را دارد".

کورتوا در حالی تیمش را مدعی قهرمانی معرفی کرد که فصل گذشته درخشش خوبی در این رقابت‌ها نداشت و در برابر سیتی در دور یک هشتم نهایی حذف شد.

مرتبط:

خبر بد برای رئال مادرید، «تیبو کورتوا» مصدوم شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر