03:33 24 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روزنامه توتو اسپورت ایتالیا اعلام کرده است که ممکن است پائولو دیبالا بازیکن یوونتوس به چلسی انگلیس بپیوندد.

به گزارش اسپوتنیک، یوونتوس و پائولو دیبالا مذاکرات بر سر تمدید قرارداد این بازیکن آرجنتینی را فعلا متوقف کرده‌اند اما طبق اخبرا منتشر شده در رسانه‌ها ممکن است اصلا این بازیکن از جمع سفید و مشکی پوشان شهر تورین جدا شود و کار به تمدید قرارداد نرسد.

دیبالا در فصل نقل و انتقالات زمستانی گذشته در آستانه ترک یوونتوس و پیوستن به منچستر یونایتد یا تاتنهام قرار داشت که به شدت خواهان او بودند. دیبالا اما در یوونتوس ماند و به یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان یووه تبدیل شد.

 اما حالا طبق گزارش توتو اسپورت مذاکره بر سر تمدید قرارداد او با یوونتوس به مشکل برخورده و ممکن است دیبالا پیش از جون 2022 که قرارداد رسما به پایان می‌رسد از یوونتوس جدا شود.
پیرلو هم که در بازی مقابل کروتونه دیبالا را روی نیمکت نشاند این مسائل را تایید کرده و البته به نوعی هم به فابیو پاراتیچی (مدیر ورزشی یووه) واگذار کرده.

این بازیکن آرژانتینی که سالیانه 10 میلیون یورو دستمزد می‌گیرد طبق اعلام توتو اسپورت از چلسی پیشنهادی به ارزش 80 تا 100 میلیون یورو دریافت کرده که می‌توان باعث فسخ قراردادش با یووه شود. توتو اسپورت در رابطه با احتمالا پیوستن دیبالا چیزی ننوشته اما اعلام کرده این پیشنهاد ممکن است او را وسوسه کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر