15:10 02 دسمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از پیروزی ارزشمند تیمش برابر بارسلونا در نخستین ال کلاسیکوی فصل، اعلام کرد تیمش توانایی زدن گل های بیشتر به میزبانش را داشته است.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته در نخستین ال کلاسیکوی فصل که به میزبانی ورزشگاه خالی از تماشاگر نیوکمپ برگزار شد، رئال مادرید با نتیجه سه بر یک از سد حریف دیرینه اش بارسا گذشت و ضمن صدرنشینی در جدول، خود را از بحران بیرون کشید.

زیدان که در شش ال کلاسیکوی در نیوکمپ شکست ناپذیر بوده دیشب در نشست خبری بعد از بازی گفت: خوشحالم چون بازیکنانم عالی بازی کردند. ما تیمی بازی کردیم و توانستیم برد مهمی را به دست بیاوریم. در کل تیم ما هیچ مشکلی نداشت. بارسا میتواند هر تیمی را آزار دهد، اما به نظرم دروازه بان مان دیشب فوق العاده بودیم. ما موقعیت های خوبی روی دروازه آنان ایجاد کردیم و حتی شانس زدن گل های چهارم و پنجم را هم داشتیم.

وی در خصوص سرخیو راموس کاپیتان تیمش نیز گفت: همه ما به خوبی میدانیم که راموس چقدر برای رئال مهم است. او یک رهبر و کاپیتان خوب است و حضورش جو تیم را مثبت میکند. ما میخواهم او همیشه با ما باشد.

 

سرمربی رئال مادرید در خصوص شرایط دو دیدار قبلی تیمش نیز گفت: ما برای بسته کردن دهان منتقدان فوتبال بازی نمیکنیم، ما کار خودمان را میکنیم. ما باید در هر بازی پیروز شویم و خوب بازی کنیم.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر