02:13 28 فبروری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

با وجود این که تیم اصلی رئال مادرید خود را از ویروس کرونا دور نگاه داشته است، اما مثبت شدن چند تست در تیم دوم رئال مادرید، میتواند برای کهکشانی ها کار را سخت کند.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید در صورتی که احتیاط نکند، احتمال دارد کرونا وارد این تیم نیز بشود، زیرا بعضی بازیکنان ذخیره این تیم گاهی اوقات به تیم کاستیا میروند و همچنین از تیم دوم نیز به تیم اول دعوت میشوند.

در حال حاضر فعلا 4 بازیکن تیم کاستیا درگیر کوید 19 هستند، اگر چه مدیران زمایش PCR را دوباره انجام داده اند، اما این موضوع میتواند برای بحرانی شدن تیم رئال مادرید خطرناک باشد.

با این حال قوانین سفت و سختی نیز در کمپ والدیباس برای بازیکنان و کارمندان در نظر گرفته شده است.

​در اتاق غذاخوری تیم باید با فاصله دو برابر غذا بخورد.از اتاق ها گرفته تا نحوه حرکت آنها در اطراف والدبباس، بازیکنان پس از گذاشتن ماشین در پارکینگ، به اتاق های جداگانه ای که هر یک در محل اقامت دارند، میروند و همیشه با احتیاط، فاصله ایمنی را حفظ میکنند. در زمین تمرین همه دارای یک محفظه خصوصی با چکمه های استریل و تجهیزات آموزشی هستند. استفاده از ماسک و دستکش نیز در این محفظه حتمی است.

بازیکنان همچنین از خدمات فیزیکی و پزشکی بسیار محدودی برخوردار هستند. در سالن ها باید فاصله شش متر باشد و قبل و بعد ورود به سالن نیز باید از ژل ضد عفونی کننده استفاده شود.

سپس برای بازگشت به خانه هرکدام در اتاق خود دوش می گیرند و لباس های خود را در یک کیسه زباله گذاشته و سپس به خانه میروند.

در حال حاضر مادرید محتاط است و با حفظ تمام تمهیدات پزشکی سر بر این دارد که ویروس کرونا در کمپ های این باشگاه رشد نکند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر