11:38 16 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هری مگوایر، کاپیتان منچستریونایتد، باور دارد انتقادات شدیدی که متوجه این تیم می‌شود به دلیل حسادت به افتخاراتی است که در گذشته کسب کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، بعضی از فشارهایی که در روزهایی گذشته و پس از دو شکست متوالی یونایتد در فاصله چهار روز برابر آرسنال در لیگ برتر و استانبول باشاکشهیر در لیگ قهرمانان ایجاد شده بود با پیروزی 1 - 3 برابر اورتون کاهش پیدا کرد.

این سه امتیاز به سولشر اجازه داد تا کمی فضای بیشتری برای تنفس داشته باشد هرچند کسب تنها 3 پیروزی از 7 بازی باعث شده که آنها همچنان در نیمه پایین جدول رده بندی قرار داشته باشند.

View this post on Instagram

A post shared by Youth, Courage, Greatness (@talkingmanutd) on

مگوایر تایید می‌کند که رد انتقادات گاهی دشوار است اما عملکرد درخشان در گودیسون پارک می‌تواند شرایط را بهتر کند. او پس از بازی گفت: " چیزی که در طول مدت حضورم در این باشگاه متوجه آن شده‌ام این است که بیشتر از هر باشگاه دیگری در جهان درباره این تیم حرف زده می‌شود. چرا؟ چون ما بزرگترین باشگاه دنیا هستیم. مردم نمی‌خواهند ما عملکرد خوبی داشته باشیم. چرا؟ شاید به خاطر افتخاراتی که در گذشته کسب کردیم. ما باید با این موضوع کنار بیایم، به آن واکنش نشان دهیم و اجازه ندهیم افکار منفی وارد حباب زمین تمرین ما شود. گاهی این کار برای بازیکنان سخت است. "

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر