12:22 27 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اوسین بولت دونده افسانه ای دنیای ورزش در گفتگو با مارکا به تمجید از رونالدو پرداخت و اعتراف کرده است که رونالدو از او سریع تر میدود.

به گزارش اسپوتنیک، سریع ترین مرد دنیا که افتخارات زیادی را در رشته دوش در کارنامه اش یدک میکشد، در کنار موفقیت در این رشته یکی از طرفداران محکم فوتبال نیز میباشد.

او که چندین بار تلاش کرد وارد فوتبال حرفه ای شود، چندی پیش در رقابت های لیگ استرالیا نیز به میدان رفت و برای مدتی سوژه رسانه ها نیز شد.

با این حال بولت که در سال 2017 از دنیای دو و میدانی خداحافظی کرد، در تازه ترین مصاحبه اش با روزنامه مادریدی مارکا به تمجید از رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس پرداخته است و ضمن تعریف و توصیف او، گفته است که رونالدو در حال حاضر از او بهتر و سریع تیر میدود.

بولت در این خصوص به مارکا گفت: من فکر میکنم رونالد هم هنوز هم در اوج قرار دارد و او کماکان به موفقیت های بیشتری خواهد رسید. زیرا او بیشتر از همه تلاش میکند و همیشه برای رسیدن به اهدافش متمرکز است.

وی گفت: من فکر میکنم او در حال حاضر از من سریع تر بدود.

بولت در خصوص علاقه اش به فوتبال و نرسیدن به این مهم نیز گفت: بخطر این که از چشم رسانه ها دور باشم به استرالیا رفتم، اما فکر میکمم اگر در اروپا میماندم قطعا به هدفم میرسیدم.

بولت در بخش دیگر این مصاحبه به وضعیت نژاد پرستی بر علیه سیاه پوستان پرداخت و گفت: در مسابقات دو میدانی شاهد اتفاقات و صحنه های زیادی از این قبیل بودم. طوری که افسوس زیادی میخوردم که در دنیای امروزی چنین اتفاقاتی رخ میدهد. البته این برای من به عنوان یک سیاه پوست خیلی غم انگیز است و ادامه آن خیلی ناراحت کننده است.

جلد روزنامه مارکا امروز به اوسین بولت جامائیکایی سریع ترین مرد جهان و رکورد دار 100 متر و 200 متر دو میدانی قرار گرفته است.

View this post on Instagram

A post shared by MARCA (@marca)

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر