ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پل پوگبا، هافبک منچستریونایتد، می‌گوید بازی برای تیم ملی فرانسه ماند تنفس هوای تازه دور از سخت‌ترین دوران زندگی حرفه‌ای اوست.

به گزارش اسپوتنیک، آغاز دشوار فصل 21 - 2020 در منچستریونایتد باعث شده که پوگبا جایگاهش را در ترکیب ثابت تیم اوله گونار سولشر از دست بدهد.

 این بازیکن با بازگشت به دوران اوج خود به فرانسه کمک کرد که با یک گل برابر پرتگال به پیروزی برسد و به مرحله نهایی لیگ ملت‌های اروپا برای اولین بار صعود کند و عملکرد او در این بازی با تحسین بسیاری روبرو شد.

 او به آر تی ال گفت: " این دوره‌ای است که پیش از این هرگز در زندگی حرفه‌ای تجربه نکرده بودم چرا که همیشه عادت داشتم در زمین حضور داشته باشم و به تیمم کمک کنم اما ناگهان همه چیز تغییر کرد. حالا احساس می‌کنم که در نهایت بار دیگر به این شرایط بازگشتم. من در حال بازگشت به دوران اوج خودم هستم. این از آن دست نمایش‌هایی است که نیاز دارم انجام دهم و باید ثبات کافی را در تیم داشته باشم. بازی با فرانسه مانند این است که پنجره‌ای باز شده و هوای تازه از آن جریان پیدا کرده است. ما تیم واقعا خوبی داریم. وقتی به تیم ملی می‌آییم واقعا خوشحالیم. از دیدن هم رضایت داریم. از بازی در زمین لذت می‌بریم. "

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر