09:45 21 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ریو فردیناند فقدان رهبری را در منچستریونایتد دلیل ناکامی‌های آخر این تیم می‌داند و از کاپیتان‌های این تیم خواسته تا تحرک بیشتر داشتند باشند و به بازیکنان انگیزه دهند.

به گزارش اسپوتنیک، منچستریونایتد در فصل جاری عملکرد خوبی در لیگ برتر نداشته و در حال حاضر با 13 امتیاز از 9 بازی در رده دهم جدول لیگ برتر قرار دارد.

ریو فردیناند ستاره سابق یونایتد فقدان رهبری را دلیل ناکامی‌های یونایتد می‌داند و مدعی‌ست که کاپیتان‌های تیم رهبری درست در درون زمین نمی‌توانند.

او به BT Sport در این مورد گفت:" من بازی با وست بروم را تماشا می‌کردم. نتایج ضعیف فقط مربوط به اوله در کنار زمین نیست. مایک فلان و مایکل کریک در کنار زمین صحبت می کنند، اما گاهی اوقات شما به یک بازیکن احتیاج دارید تا در درون زمین به درستی تیم را رهبری کند. کاپیتان‌های تیم ( مگوایر و فرناندز) تازه به یونایتد آمده اند و بستن بازوبند کاپیتانی کمی برای شان سنگین است".

این در حالی‌ست که یونایتد اخیراً با نتیجه خفیف وست برومویچ را شکست داد توانست سه امتیاز کسب کند در حالیکه موقعیت‌های زیادی را از دست داد و چندین بار دروازه این تیم با خطر جدی مواجه شد.

مرتبط:

رقابت داغ یونایتد و آرسنال بر سر اریکسن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر