02:01 14 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم فوتبال پاریسن جرمن در دیدار خارج از خانه در لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچستریونایتد به پیروزی رسید و انتقام یکی از شکست ها را به خوبی گرفت.

ابه گزارش اسپوتنیک، مرگبارترین گروه لیگ قهرمانان اروپا را می توان گروه H دانست. پی اس جی با دبل نیمار  در دقایق 6 و 90 و گلی دیگر از مارکینیوس در دقیقه 69 با نتیجه سه بر یک مقابل یونایتد پیروز شد تا این گروه جذاب تر شود.

منچستریونایتد نیزز در این مسابقه توسط مارکوس راشفورد یک بار و در دقیقه 32 موفق به گلزنی شد و فرصت های خوب و زیاد گلزنی را هم یونایتد توسط آنتونی مارسیال از دست داد تا در شکست منچستریونایتد آنتونی مارسیال نیز سهیم باش، ضمن این که در این مسابقه فرد هافبک برازیلی شیاظین سرخ در دقیقه 70 از زمین بازی اخراج شد.

 در واقع لایپزیش نیز با نتیجه چهار بر سه مقابل باشاک شهیر پیروز شد و در هفته پایانی تیم توخل به مصاف باشاک شهیر می رود و لایپزیش و یونایتد جدال جذابی با هم خواهند داشت.

از میان سه تیم یکی به لیگ اروپا می رود و دو تا صعود می کنند. پی اس جی در حال حاضر به خاطر بازی رو در رو صدرنشین است، یونایتد دوم و تیم آلمانی سوم. باشاک شهیر نیز از مسابقات حذف شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر