03:25 11 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

کریستیانو امشب دوباره در مقابل بارسلونا و حریف دیرینه لیونل مسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، در چهارچوب هفته ششم لیگ قهرمانان اروپا، یوونتوس در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف بارسلونا خواهد رفت تا بار دیگر شاهد جدال رو در روی لیونل مسی و کریستیانو رونالدو پس از بیش از 2 سال باشیم.

 کریستیانو رونالدو سال‌ها در رئال مادرید توپ می‌زد و در ال کلاسیکو ها گل های فراوانی به بارسلونا زده است که برخی از آن‌ها بسیار مهم بوده‌اند. همین مسئله باعث نفرت هواداران بارسا و کاتالان‌ها از کریستیانو رونالدو شده است.

رونالدو عصر روز گذشته به همراه سایر اعضای باشگاه یوونتوس وارد شهر بارسلونا شد و از فرودگاه توسط اتوبوس های مربوطه راهی هتل محل اقامت شد. او هنگام پیاده شدن از اتوبوس در شهر بارسلونا در میان انبوهی از هواداران بارسلونا قرار گرفت و توسط آن‌ها هو شد و سوت های زیادی اطراف او زده شد اما رونالدو سعی کرد که واکنشی تندی نداشته باشد و در عکسی که از او ثبت شده او فقط دست خود را بالا آورده و انگشت شست خود را نشان داده است که معمولا زمانی که در میان هواداران قرار می‌گیرد این کار را انجام می‌دهد.

البته از چهره‌ی رونالدو که تا حدودی مضطرب شد، مشخص است که او متوجه این سوت ها و هو شدن ها شده است و باید دید که عملکردش مقابل بارسا به چه شکل خواهد بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر