22:50 27 فبروری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ممکن است که لاوتارو مارتینز مهاجم اینتر میلان از بارسا دور زده و به منچسترسیتی برود.

چبه گزارش اسپوتنیک، مذاکرات بارسلونا و اینتر بر سر لوتارو مارتینز از رسانه‌ها پنهان نمانده است و اخبار زیادی در ماه های اخیر پیرامون این قضیه منتشر شد اما اینتر در نهایت روی رقم درخواستی خودش پافشاری کرد و این بازیکن در جمع نراتزوری‌ها ماندگار شد. اکنون به گفته یورو اسپورت، منچستر سیتی در حال آماده سازی پیشنهادی برای ارائه به اینتر و جذب مهاجم این تیم است.
به نظر می‌رسد که بارسلونا تنها تیمی نیست که به دنبال جذب لوتارو مارتینز، مهاجم آرژانتینی اینتر است، چرا که منچسترسیتی هم می‌خواهد او را به خدمت گرفته و جایگزین سرجیو آگوئرو کند. آگوئرو اگر چه به عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه منچسترسیتی شناخته می‌شود اما دیگر به پایان خط رسیده و جایی در جمع آبی آسمانی‌ها ندارد.

​لوتارو می تواند جانشینی ایده آل برای سرجیو آگوئرو باشد و حتی ممکن است در نهایت با لیونل مسی هم تیمی شود. قرارداد مسی با بارسلونا در پایان این فصل اتمام می رسد و او هنوز آینده خود را مشخص نکرده است. باید دید که در نهایت چه اتفاقی برای لوتارو مارتینز، مهاجم آرژانتینی اینتر، می‌افتد و در اینتر می‌ماند یا راهی منچسترسیتی، بارسلونا، یا هر مقصد دیگری خواهد شد اما حرف و حدیث هایی در رسانه‌ها همواره درباره او مطرح است. 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر