06:53 14 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اوله گونار سولشر تاکید دارد که پل پوگبا علیرغم اظهارات مدیر برنامه‌هایش مبنی بر عدم رضایت او از حضور در یونایتد، هنوز هم دوست دارد برای این تیم بازی کند.

 به گزارش اسپوتنیک، اظهارات مینو رایولا در شب بازی حساس یونایتد برابر لایپزیش منتشر شد که با شکست ۲ - ۳ این تیم و حذف آنها از لیگ قهرمانان همراه بود. پوگبا در آن بازی از روی نیمکت به میدان رفت و گل دوم یونایتد را در دقایق پایانی به ثمر رساند.

سولشر در آستانه دیدار حساس برابر منچسترسیتی مدعی شد که پوگبا بر خلاف برخی بازیکنان که از تیم جدا شدند حرفه‌ای باقی مانده و عملکرد خوبی در تمرینات داشته است.

​سرمربی یونایتد گفت: " فکر می‌کنم در طول هفته گفتم که این یک بازی تیمی است. پل بخشی از تیم است و وقتی در تیم حضور دارد تمام تمرکزش روی همکاری با تیم است. او عطش و علاقه زیادی به بازی دارد. او دوست دارد بازی و تمرین کند. بازیکنان دیگری حضور داشتند که از تمرین و بازی خودداری می‌کردند. البته که دیگر اینجا نیستند اما پل حتی یک بار هم این کار را انجام نداد. وقتی شانس و موقعیت داشته باشد تمام تمرکزش روی بازی است. پاسخ کوتاه این است: او فردا جزیی از تیم خواهد بود. "

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر