04:24 22 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آندرس اینیستا، کاپیتان پیشین بارسا . بازیکن فعلی تیم ویسل کوبه جاپان با عصا در محل برگزاری دیدار این تیم با اولسان هیوندای حاضر شد و بعید است در این بازی و حتی فینال احتمالی بتواند بازی کند.

به گزارش اسپوتنیک، تیم های ویسل کوبه جاپان و اولسان هیوندای کوریای جنوبی از ساعت 2:30 امروز در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را در منطقه شرق این قاره برگزار می‌کنند.

آندرس اینیستا برای دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا (منطقه شرق) با عصا وارد استادیوم جاسم بن حمد شد و به نظر می‌رسد این دیدار را از دست داده باشد.

کاپیتان سرشناس تیم ویسل کوبه به دلیل مصدومیت در دیدار مرحله یک هشتم نهایی مقابل شانگهای SIPG، شرایط مطلوبی نداشت و از همین‌رو در دیدار مرحله یک چهارم نهایی مقابل سوون سامسونگ نیمکت نشین بود.

​با این حال او در دقیقه 113 وارد زمین شد تا یکی از ضربات پنالتی تیمش را بزند. همین اتفاق نیز رخ داد و اینیستا پس از گل کردن اولین ضربه پنالتی، دوباره احساس درد کرد.

اینیستا امروز با عصا وارد استادیوم جاسم بن حمد شد و به نظر وضعیت مصدومیت او جدی است. با این حال باید دید در صورت صعود تیمش به فینال، می‌تواند مقابل پرسپولیس ایران که از قبل صعود خود را به دیدار پایانی از منطقه غرب قطعی کرده بازی کند یا نه‌.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر