07:21 15 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ژوزه مورینیو سرمربی پرتگالی تاتنهام و مشهور دنیای فوتبال به انتفاد از اهدای جایزه‌ی بهترین مربی سال به یورگن کلوپ پرداخت.

به گزارش اسپوتنیک، سرمربی تیم فوتبال تاتنهام با طعنه به یورگن کلوپ عنوان کرد: هانسی فلیک باید جایزه بهترین مربی سال را دریافت می‌کرد نه کلوپ.

فلیک باید چه می‌کرد که جایزه ببرد؟

روز پنجشنبه هفته گذشته جوایز سالیانه فیفا به نفرات برگزیده اهدا شد و در بخش بهترین مربی سال، سرمربی تیم فوتبال لیورپول جایزه مورد نظر را دریافت کرد.
این در حالی بود که فلیک سرمربی بایرن‌مونیخ در سال گذشته توانست با این تیم هر پنج جام ممکن را بدست آورد.

ژوزه مورینیو آقای خاص فوتبال در نشست خبری پیش از بازی با لسترسیتی در این خصوص با خنده اظهار داشت: "من فکر می‌کنم تنها شانس بردن فلیک این بود که بایرن دو یا سه مسابقه جدید دیگر برای قهرمان شدن در آن پیدا کند."

وی افزود: "او همه جام‌های ممکن را بدست آورد و در بزرگترین جام سال نیز قهرمان شد. بیچاره فلیک دیگر باید چه کند تا جایزه ببرد. به نظر من او مستحق جایزه بهترین مربی سال بود."

کلوپ سرمربی لیورپول که سال گذشته این تیم را بعد از ۳۰ سال به قهرمانی لیگ برتر انگلیس رساند پس از انتخاب خود به عنوان بهترین مربی سال، گفت:

"از این انتخاب متعجب شدم اما به خاطر آن ممنون هستم. در لحظه اول مانند بقیه شوکه شدم و از خودم پرسیدم که چگونه این اتفاق افتاده است؟

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر