09:17 27 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دیوید بکهام مالک باشگاه اینتر میامی آمریکا تا کنون در انتظار پاسخ و واکنش مسی برای بازی در این تیم است.

به گزارش اسپوتنیک، موضوع ماندن و یا رفتن مسی از بارسلونا تا کنون حل نشده و تا زمانی که این فوق ستاره آرژانتینی قرارداد جدیدی را با مسی به امضا نرساند، شایعات حضور او در تیم های خواستارش در رسانه ها مطرح میشود.

قرارداد مسی در پایان فصل به پایان میرسد و او طبق قانون میتواند به صورت رایگان و آزادانه راهی تیم دیگری شود.

در حال حاضر به نظر میرسد منچسترسیتی شانس زیادی برای جذب لیونل مسی نسبت به سایر تیم ها داشته باشد.

در این میان اما باشگاه اینترمیامی آمریکا که مالک آن دیوید بکهام اسطوره فوتبال انگلیس است، شانس خود را برای جذب این فوق ستاره آزمایش کرده است.

البته موندو منبع نزدیک به بارسلونا میگوید، مسی به پیشنهادات رئیس جدید بارسا که در اوسط ماه جنوری مشخص خواهد شد نیز گوش خواهد داد و مطابق با آن تصمیم نهایی اش را خواهد گرفت.

در حال حاضر در اروپا، منچسترسیتی، پی اس جی و یوونتوس وضعیت مسی را دنبال میکنند، اما در لیگ MLS نیز تیم فوتبال اینترمیامی تا کنون منتظر وضعیت مسی است.

مطابق گزارش موندو، بکهام در چندین مصاحبه اعلام کرده است که دوست دارد مسی و رونالدو آخر دوران فوتبالی شان را در این تیم سپری کنند.

البته مسی در شهر نیویورک یک موتر پورشه لوکس و یک آپارتمان گران قیمت نیز خریداری کرد است.

البته رفتن مسی به لیگ آمریکا یک حالت دیگر هم دارد.

باشگاه سیتی نیز در پسته پیشنهادی اش به مسی که در تابستان فاش شد، سعی دارد این فوق ستاره را پس از سال حضور در سیتی و لیگ برتر انگلیس، در دو سال آخر قراردادش به تیم نیویورک سیتی که تحت مالکیت اماراتی ها ( مالک باشگاه سیتی ) است، راهی کنند.

با این حال وضعیت مسی تا کنون نا مشخص است و باید دید رئیس جدید بارسا که در جنوری 2021 مشخص خواهد چه کسی است و با بزرگ ترین معمای بارسا یعنی تمدید قرارداد با مسی چه خواهد کرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر