01:47 19 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بر اساس گزارش ها در ایتالیا، آرسنال پیش از اقدام برای برای جذب کریستین اریکسن باید وضعیت مسوت اوزیل را مشخص کند.

به گزارش اسپوتنیک، مسوت اوزیل هافبک ترک تبار آلمانی آرسنال مدتی است که از چشم میکل آرتتا سرمربی این تیم افتاده است و در فهرست توپچی ها برای حضور در لیگ برتر انگلیس و لیگ اروپا خط خورده است.

اوزیل شش ماه دیگر با آرسنال قرارداد دارد، وی هفته ای 350 هزار پوند از توپچی ها دستمزد میگیرد، حالا اما گاتزتا دلو اسپورت ایتالیا گزارش میدهد که شمال لندنی ها به جذب کریستین اریکسن هافبک ناراضی اینتر علاقه مند هستند.

اوزیل بعد از عدم حضور در فهرست آرسنال، هفته گذشته در یک جلسه پرسش و پاسخ با هواداران خود در توییتر گفت: کاش می توانست "به تیم کمک کند". او وضعیت خود را "بسیار دشوار" و "ناامید کننده" خوانده است.

اریکسن که از ماه جنوری به اینتر پیوسته است، نتوانسته جای خوبی برای خودش دست و پا کند هر چند تلاش کرده است تا تأثیر واقعی روی بازی شاگردان آنتونیو کونته بگذارد.

​او به مسئولان تاتنهام فشار آورد تا این تیم را ترک کند و تیم لیگ برتری در نهایت در یک انتقالی 25 میلیون پوندی وی را به نراتزوی به فروش رساند، پیش بینی می شود اگر او بخواهد ماه آینده سن سیرو را ترک کند، اینتر بخواهد حداقل مبلغ خرید وی را نقد کند.

این هافبک خلاق دنمارکی در 38 بازی خود در طول سال 2020 فقط 4 گل به ثمر رسانده و 3 پاس گل نیز داده است.

گاتزتا میگوید که وی علاقه مند به بازگشت به انگلیس است و وی برای پیوستن به آرسنال باید منتظر جدایی مسوت اوزیل باشد.

جوزپه ماروتا مدیر اجرایی اینتر، پیش از کریسمس، در گفتگو با اسکای اسپورتس تأیید کرد که آماده فروش هافبک دانمارکی خود است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر