ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریم بنزما مهاجم نوک فرانسوی رئال مادرید به اتهام اخاذی از متئو والبوئنا هم‌تیمی سابق‌اش در تیم ملی فرانسه محاکمه خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، کریم بنزما مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید به زودی باید در دادگاه حاضر شود تا بار دیگر از خود در برابر اتهام شراکت جرم در پرونده اخاذی از متئو والبوئنا، هم‌تیمی سابقش در تیم ملی فوتبال فرانسه دفاع کند.

بنزما سال 2015 متهم شد که در نقش واسطه سعی داشته والبوئنا را برای پرداخت باج به افرادی که یک فیلم خصوصی از وی در اختیار داشتند، تحت فشار قرار دهد.

در واقع والبوئنای از سوی یکی از دوستان دوران کودکی بنزما مورد اخاذی واقع شده بود و بنزما هم در این میان در نقش واسطه میان دو طرف ظاهر شده بود.

​او به همین دلیل هم درست قبل از میزبانی فرانسه از جام ملت‌های اروپای در سال 2016، مدت کوتاهی توسط پلیس فرانسه بازداشت شد و علاوه بر آن از تیم ملی فرانسه کنار گذاشته شد.

این ماجرا اما اکنون پس از مدتی که به دست فراموشی سپرده شده بود، حالا دوباره به سوژه‌ای داغ تبدیل شده است چرا که روز گذشته (پنجشنبه) دادگاه ورسای فرانسه اعلام کرد بنزما باید برای توضیح دادن درباره اتهاماتش در دادگاه حاضر شود.

اگرچه هنوز مشخص نیست که این اتفاق چه زمانی صورت خواهد گرفت، اما گفته می‌شود در صورتی که بنزما مجرم شناخته شود، احتمال دارد که او به 5 سال حبس محکوم شود.

سیلوین کورمیه، وکیل بنزما در این باره گفت: "تصمیم به دادگاه کشاندن بنزما مزخرف است و یک نوع بی‌عدالیتی ظالمانه است."

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر