ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر میرسد سرمربی جدید قهرمان فرانسه نگاه ویژه ای به ستاره برزیلی تیمش دارد و تاکید او برای تمدید قرارداد با نیمار است.

به گزارش اسپوتنیک، همان طور که رسانه ها در فراسه میگویند پاری سن ژرمن برنامه خود را با نیمار برای ماندن او در پاریس دنبال می کند.

 ورود مائوریسیو پوچتینو نیز باعث مشترک شدن این هدف شده، زیرا مربی نیز همانند باشگاه تمایل دارد که قرارداد ستاره برزیلی باید تمدید میشد.

البته مارکا گفته پوچتینو به هر دو ستاره تیمش، هم نیمار و هم امباپه توجه دارد که قراردادشان در تابستان 2022 به پایان میرسد، اما اولویت اصلی ماندن نیمار است.

لئوناردو پیش از به طور واضح گفته میخواهد قرارداد هر دو ستاره تیمش را تمدید کند، زیرا نیمار و امباپه دو بهترین دنیای فوتبال هستند.

تمام این ها در حالیست که گزینه بازگشت نیمار به بارسلونا نیز کماکان مطرح است و باید دید رئیس جدید این باشگاه که تا دو هفته بعد مشخص خواهد شد، برنامه ای برای جذب این ستاره برزیلی دارد یا خیر.

از سویی نیز در طی چند وقت گذشته، نام لیونل مسی کاپیتان محبوب بارسا به پی اس جی پیوند خورده و باشگاه فرانسوی تلاش میکند که این فوق ستاره آرژانتینی را با نیمار در پاریس هم بازی کند.

اتفاقی که برای هر دو ستاره میتواند فوق العاده هیجان انگیز باشد، زیرا هر دو چندین بار گفتند دوست دارند دوباره دوباره با هم، هم بازی شوند.

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر