00:56 25 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مارتین اودگارد و فدریکو والورده هافبک‌های رئال مادرید که استعدادهای بسیار خوبی دارند، تقریباً توسط زیدان نادیده گرفته می‌شوند.

به گزارش اسپوتنیک، فدریکو والورده قبل از دوران قرنطینه، به لطف درخششی که در تیم داشت، بهترین خبر ممکن برای رئال مادرید بود. درست یک سال قبل، او بهترین بازیکن سوپرکاپ اسپانیا شد و او یکی از ارکان اصلی تیم زیدان در قهرمانی لالیگا بود. 

مارتین اودگارد تنها ورودی کهکشانی ها در تابستان گذشته بود که به صورت قرضی در رئال سوسیداد بازی می کرد و این بازیکن با خواست زیدان به تیم برگشت؛ چرا که او می توانست یک سال دیگر هم به صورت قرضی در سوسیداد بازی کند. حالا هیچ توجهی به او نمی شود و در شش بازی اخیر، تنها 5 دقیقه بازی کرده است. 

روزنامه مارکا به شرایط این دو بازیکن توجه کرده است، هر دو بازیکن، شرایط عجیب و غریبی را پشت سر می گذارند.

با توجه به دقایقی که بازی کردند، به نظر می رسد که زیدان به آن ها اعتقاد ندارد. والورده چهارمین گزینه زیزو بعد از مودریچ، کروس و کاسمیرو در خط هافبک است و اودگارد ششمین گزینه سرمربی فرانسوی است.

 با تمام این شرایط ولی از این دو بازیکن به عنوان آینده رئال مادرید نام برده می شود. البته این را هم باید بگوییم که هر دو بازیکن، عملکردی شبیه به فصل قبلشان نداشتند اما رئال مادرید به همان فرم آن ها نیاز دارد.

آخرین باری که اودگارد در ترکیب 11 نفره رئال مادرید در شروع بازی حضور داشت، به بازی با شاختار دونتسک برمی گردد و بعد از این بازی، غیب شده است. او از لحاظ روحی مشکل پیدا کرده است، وقتی می بینید بازیکنی مثل ایسکو که درخواست خروج هم داده است، بیشتر از او بازی می کند. 

با این حال، پیچیده تر شدن اوضاع این دو بازیکن که رئال مادرید برای آینده روی آن ها حساب باز کرده است، می تواند مشکل برای تیم ایجاد کند. 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر