ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

با وجودی که به نظر میرسد زمان حضور اوزیل در آرسنال روبه اتمام است، اما این بازیکن میگوید از این که به آرسنال پیوسته پشیمان نیست.

به گزارش اسپوتنیک، اوزیل که حضورش در طی دو فصل گذشته فراز و نشیب زیادی داشته و حتی

به این حال او تأکید می کند که با وجود شریط سختی که دارد، از تصمیم خود برای پیوستن به آرسنال پشیمان نیست.

او از ماه اکتبر از لیست آرتتا برای بازی در لیگ برتر و لیگ اروپا حذف شد تا عملا خانه نشین شود.

در حال حاضر رسانه ها میگویند او به یکی از دو تیم دی سی یونایتد در لیگ MLS آمریکا و یا هم تیم فنرباغچه ترکیه منتقل خواهد شد.

هافبک سابق رئال مادرید که در سال 2013 با مبلغ 42 میلیون پوند به عضویت آرسنال درآمد، در 12 بازی از 16 بازی اول تیمش که آرتتا هدایت توپچی ها را بر عهده داشت، حضور داشت.

اما رفته رفته از لیست توپچی ها کنار رفت و دیگر برای آرسنال به میدان رفت.

با این حال او که در یک سوال و جواب با هوادارانش در صفحه توئیترش شرکت کرده بود، در پاسخ به زمان حضورش در آرسنال گفت: "تاکنون فراز و نشیب های زیادی وجود داشته است، اما در کل من هرگز از تصمیمم برای پیوستن به آرسنال پشیمان نشده ام و صادقانه بگویم آخرین بازی هایم برای آرسنال نیز برایم خاطرانگیز و لدت بخش بود.

اوزیل در خصوص مقصد آینده اش نیز گفت: مطمین باشید از این که به تیم رقیب آرسنال بروم، ترجیح میدهم فوتبال را کنار بگذارم. من از کودکی در آلمان بزرگ شده ام، اما همیشه طرفدار فنرباغچه بودم. من همیشه گفته ام قبل از این که فوتبال را کنار بگذارم، باید یا در فنرباغچه در لیگ ترکیه و یا هم در لیگ آمریکا بازی کنم.

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر