15:49 02 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رسانه مارکا در گزارشی نوشته رئال مادرید توانسته با رسیدن به 251.5 میلیون دنبال کننده در تمام شبکه‌های اجتماعی پادشاه این رسانه‌ها لقب گیرد.

به گزارش اسپوتنیک، رئالی‌‌ها در حالی در صدر محبوب‌ترین تیم‌ها در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته‌اند که رتبه دوم در اختیار بارسا با ۲۴۸ میلیون دنبال کننده است.

در حالی که رتبه‌های بعد در اختیار منچستر یونایتد، یوونتوس و بایرن مونیخ است. این تغییرات در اعداد و درخشش رئالی‌ها در شبکه‌های اجتماعی نشان از رویکرد صحیح این تیم در استفاده از رسانه‌های نسل جدید دارد.

رئالی‌ها آن‌قدر با رقبا فاصله ایجاد کرده اند که به طور مثال منچستر یونایتدی که در رده سوم قرار گرفته تنها ۱۴۰ میلیون دنبال کننده دارد و یوونتوس هم حدودا ۱۰۰ میلیون فالوور دارد.

View this post on Instagram

A post shared by MARCA (@marca)

رئالی‌ها ۱۱۰.۹ میلیون دنبال کننده را در فیس بوک دارند و در این پلت فرم توانسته‌اند درخشان تر از دیگر شبکه‌ها عمل کنند.

در اینستاگرام ۹۴.۵ میلیون نفر رئالی‌ها را دنبال می‌کنند و تعداد دنبال‌کننده‌های رئال در توییتر هم ۳۵.۷ میلیون نفر است. حساب‌های رئال در یوتیوب و تیک توک هم به ترتیب با ۶.۲ و ۴.۲ میلیون دنبال کننده در رده‌های بعد قرار گرفته است.

مارکا در ادامه نوشته در میان ۱۵ باشگاهی که در شبکه‌های اجتماعی محبویت زیادی دارند نام اتلتیکو مادرید هم با ۳۱.۶ میلیون دنبال کننده دیده می‌شود که پس از لیورپول، پاری سن ژرمن، بایرن مونیخ و آرسنال قرار گرفته است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر