02:49 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیاگو سیلوا مدافع میانی با تجربه برزیلی چلسی می‌گوید به این زودی‌ها قصد بازنشستگی از مستطیل سبز را ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، تیاگو سیلوا، کاپیتان پیشین برزیل 12 سال می‌شود که ابتدا با میلان، سپس با پاری سن جرمن و اکنون با چلسی در اروپا بازی می‌کند.

این مدافع 36 ساله این واقعیت را دوست ندارد که به پایان دوران فوتبال خود در اروپا رسیده است و می‌خواهد همچنان در سطح اول بازی کند.

تیاگو سیلوا گفت: "اگر به شما بگویم که دوست دارم به فلومیننزه برگردم و با این تیم قهرمان کوپا لیبرتادورس شوم، دروغ نگفته‌ام ولی من فعلا برنامه‌ای برای این کار ندارم و دوست دارم در سطح اول بازی کنم. تازه به لیگ برتر آمدم و با یک شرایط کاملا جدید روبه‌رو شدم. من فضایی را در لیگ برتر انگلیس تجربه کردم که قبلا در سری A ایتالیا و لیگ فرانسه تجربه نکردم. اکنون خوشحالم که عضوی از تیم چلسی هستم و با این تیم برنامه‌های زیادی در سر دارم."

​وقتی تیاگو در سال 2009 راهی میلان شد، قرار بود جانشین پائولو مالدینی شود که در آن سال در 40 سالگی تصمیم به بازنشستگی گرفت.

مدافع برزیلی گفت: "من 6 ماه قبل از آن اتفاق در میلان بودم و به خوبی دیدم که پائولو مالدینی در 40 سالگی چه توانایی و قدرتی دارد. اکنون من به شرایط او نزدیک می‌شوم و دوست دارم مثل او تا 40 سالگی بازی کنم. فعلا 36 سال سن دارم و می‌خواهم به بازی در تیم ادامه دهم."

توماس توخل، سرمربی پیشین پاری سن جرمن که قبلا با سیلوا در تیم فرانسوی کار کرده بود، به تیم لندنی اضافه شده است و حساب ویژه‌ای نیز روی این مدافع باز کرده است.

چلسی فردا شب در دومین تجربه حضور توخل در این تیم به دیدار برنلی خواهد رفت و سپس با تاتنهام بازی خواهد داشت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر