13:07 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم فوتبال یوونتوس با برتری ارزشمند در زمین اینتر به فینال رقابت های کوپا ایتالیا نزدیک شد.

به گزارش اسپوتنیک، دیدار رفت مرحله نیمه نهایی رقابت های کوپا ایتالیا دیشب با جدال تیم های اینتر و یووه در ورزشگاه سن‌سیرو آغاز شد که در نهایت این مسابقه با درخشش رونالدو و با کامبک ارزشمند بانوی پیر با حساب ۲ بر ۱ به سود تیم پیرلو به پایان رسید.

گل اول بازی را در دقیقه ۹ لاوتارو مارتینز روی پاس نیکولو بارلا برای اینتر به ثمر‌ رساند، اما دیری نگذشت که ورق برگشت و یووه سه امتیاز را از جنگ تیم کونته بیرون کشید.

در دقیقه ۲۴ بازی یووه پس از تشخیص VAR صاحب یک ضربه پنالتی شد و رونالدو موفق شد بازی را به تساوی‌ بکشاند.

درخشش رونالدو همین جا تمام نشد، زیرا در دقیقه ۳۵ بیانکونری روی تیز هوشی و سرعت فوق العاده کریس رونالدو به گل دوم هم رسید.

روی پاس به عقب اشکرینیار بود که ناهماهنگی باستونی و هاندانوویچ باعث شد تا رونالدو صاحب توپ شود و با یک ضربه دقیق از راه دور، دروازه خالی اینتر را باز کند.

کریستیانو رونالدو در 8 بازی برای یوونتوس در سن سیرو موفق به ثبت 6 گل شده است (3 گل به اینتر و 3 گل به میلان)

بعد از این که یووه از حریف پیش افتاد، اینتر تلاش زیادی برای حداقل به تساوی‌ کشاندن بازی کرد، اما درخشش بوفون در چندین فرصت اجازه نداد اینتر به گل تساوی برسد.

به این ترتیب دیدار رفت دو تیم با شکست ۲ بر ۱ اینتر در سن سیرو‌ به پایان رسید و باید دید در دیدار برگشت که چهارشنبه 22 دلو برگزار خواهد شد چه اتفاقاتی رقم خواهد خورد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر