11:38 07 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ماتیاس برادر پل پوگبا به منچستریونایتد هشدار داد که اگر خواهان دریافت رقمی برای انتقال اوست باید همین حالا این بازیکن را به فروش برساند در غیر این صورت او به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، بازیکن فرانسوی به صورت مداوم به جدایی از اولدترافورد لینک شده و پیش از این درباره رویایی خود برای تجربه چالشی جدیدی در کشوری دیگر صحبت کرده بود.

این بازیکن 27 ساله در اکتبر 2020 ( مهرماه سال جاری ) مدعی شد که بازی برای رئال مادرید رویای قدیمی اوست و مینو رایولا، مدیر برنامه او، نیز اعلام کرده بود که دوران حضور موکلش در یونایتد به سر آمده است.

با این حال پوگبا در طول هفته‌های اخیر به دوران اوجش برگشته و به تیم اوله گونار سولشر کمک کرده که جز مدعیان قهرمانی لیگ برتر قرار بگیرد.

ماتیاس پوگبا که در حال حاضر برای تیم راسینگ مورسیا در اسپانیا بازی می‌کند تایید کرد که برادرش پس از سال 2022 در یونایتد نخواهد ماند.

​ برادر ستاره یونایتد به الچرینگیتو گفت: " او خوشحال است و در حال بهبود بازی خود است. یک سال دیگر قرارداد دارد. نمی‌دانم که تا آن موقع در تیم خواهد ماند یا نه و نمی‌توانم در این زمینه کمکی به شما بکنم. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که اگر یونایتد پول می‌خواهد باید حالا او را بفروشد. این تنها چیزی است که می‌توانم بگویم. اگر این کار را نکند، او به عنوان بازیکن آزاد جدا خواهد شد. من چیزی درباره تمدید قرارداد او نشنیده‌ام. "

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر