08:49 04 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جورجیو کیه‌لینی، مدافع تیم یوونتوس در جدیدترین گفت و گوی خود از رد کردن پیشنهاد آرسنال در زمان مربیگری آرسن ونگر و همچنین رقابت با زلاتان ابراهیموویچ سخن گفته است.

به گزارش اسپوتنیک، جورجو کیه‌‌لینی اعلام کرده ۲۰ سال پیش فرصت امضای قرارداد با آرسنال در زمان حضور آرسن ونگر را داشت اما به دلیل آن که دوست نداشته باشگاه دوران کودکی‌اش یعنی لیورنو را ترک کند آن پیشنهاد را رد کرده است. اتفاقی که حالا باعث حسرت خوردنش شده است.

کیه‌لینی در گفت و گو با  So Foot گفته: "احمق بودم که آن پیشنهاد را رد کردم. آن زمان در سری سی بازی می‌کردم. پسشنهاد بسیار بزرگی بود. احساس نمی‌کردم آماده‌ام. اگر قبول می‌کردم حس خیانت به لیورنو به من داده می‌شد."

​مدافع کارکشته تیم یوونتوس در ادامه درباره زلاتان ابراهیموویچ که هم اکنون ستاره یکی از رقبای یووه در راه رسیدن به قهرمانی است گفت: "برای زلاتان احترام زیادی قائلم. ما به هم احترام می‌گذاریم. هم تیمی‌ بوده‌ایم و در اولین فصل حضورم در یووه کنار هم بازی کردیم. هیچ وقت از رویارویی با او نترسیدم و مقابل او عقب نکشیدم. او قدرت بدنی فوق‌العاده‌ای دارد. او پس از ترک یووه به دشمن (رقیب) من تبدیل شد. بهترین رقیب من زلاتان است. بدون هیچ شکی."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر