ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

شب گذشته منچستریونایتد در حالی سه امتیاز حساس و مهمی را در دیداری خانگی برابر اورتون از دست داد که در نیمه نخست بازی ستاره تیمش پوگبا را به دلیل مصدومیت تعویض کرد.

به گزارش اسپوتنیک، یونایتد در یکی از بازی های مهم شب اول هفته 23 لیگ برتر شب گذشته در حالی که تا آخرین ثانیه های بازی از اورتون پیش بود، بازی را با تساوی 3 بر 3 به پایان رساند تا فرصت نزدیک شدن لیورپول و دور شدن سیتی را در بالای جدول فراهم کند.

مهم ترین نکته این مسابقه مصدومیت ستاره فرانسوی شیاطین سرخ بود که در نیمه اول مجبور به ترک میدان شد.

بر اساس گزارش رسانه های انگلیسی، پوگبا در دقیقه 39 بازی دیشب پس از احساس درد از ناحیه ران پای راستش، درخواست تعویضش را به کدر فنی تیمش میدهد تا فرد جانشین او شود.

در همین خصوص سولسشر سرمربی یونایتد پس از تساوی تیمش برابر اورتون در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد پوگبا مصدومیت او را تایید کرد و گفت: به نظر میرسد پوگبا مصدومیت عظلانی داشته باشد. او امروز معاینات بیشتر را انجان خواهد داد و وضعیتش مشخص خواهد شد. امیدوارم مشکل جدی نداشته باشد.

پوگبا که احتمال میرود آخرین فصل حضورش در یونایتد را سپری میکند و زمزمه های خروجش در پایان فصل شنیده میشود، در صورت مصدومیت طولانی مدت میتواند کار یونایتد را که ظاهرا برای قهرمانی این فصل آماده تر از سال های قبل است را سخت کند.

قرارداد او 18 ماه دیگر تمام میشود و او در کنار این که از چند تیم پیشنهاد دارد، به فکر تمدید قراردادش هم نشده است.

حال باید دید وضعیت مصدومیت او چگونه است، زیرا حضور او در ترکیب شیاطین سرخ بدون شک در روند پیروزی های این تیم موثر است.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر