ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم فوتبال بارسلونا امشب در ادامه هفته 22 لالیگا در خانه رئال بتیس به میدان میرود.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا در حالی که به نظر میرسد روی فورم خوبی قرار دارد و تیم نیز از لحاظ فنی و روحی در شرایط عالی قرار گرفته در ویامارین مهمان تیم ششم جدول رئال بتیس است.

شاگردان رونالد کومان در 5 دیدار اخیر خود در لیگ به پیروزی رسیده اند که 4 تای آن بیرون از خانه بوده است.

از سویی نیز بارسا پس از کامبک شیرین برابر گرانادا و صعود به نیمه نهایی کوپا دل ری وضعیت روحی خوبی دارد و امشب به دنبال ششمین برد متوالی در لیگ است.

این در حالیست که بتیس در ضربات پنالتی به بیلبائو باخت و از مسابقات حذف شد.

از سویی شاگردان مانوئل پلگرینی نیز در فرم خوبی قرار دارند و در 5 دیدار اخیر خود در لیگ سه پیروزی و دو تساوی به دست آورده اند.

با این حال سه امتیاز برای بلوگرانا بسیار حیاتی است، زیرا آنها اگر میخواهند به صدر جدول برسند، باید به روند خوبی که دارند ادامه دهند.

به یکی از دیگر موضوعات مثبت بارسا که میتوان اشاره کرد، تاثیر خوب مسی است. مسی با توجه به حاشیه های اخیرش، عملکرد خوبی در ترکیب تیمش دارد و در پیروزی های اخیر نیز نقش مهمی را ایفا کرده است.

با این حال او در برابر بتیس کارنامه خوبی دارد و در 23 دیدار با این تیم 25 گل به ثمر رسانده است.

آخرین تقابل دو تیم با برتری 5 بر 2 بارسا در نیوکمپ تمام شده و آخرین بازی در ویامارین نیز سه بر دو به سود بارسا به پایان رسیده است.

بارسلونا در حال حاضر با 40 امتیازی است و در صورتی که امشب به برتری برسد، با عبور از سویای 42 امتیازی با رئال 43 امتیازی برابر میشود، اما به دلیل تقافضل گل بهتر به رده دوم خواهد رسید.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر