02:15 25 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالد کومان سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در نشست خبری بعد از بازی با آلاوس از روحیه خوب تیمش برای مصاف با پاریسن جرمن خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک، رونالد کومان سرمربی بارسلونا پس از پیروزی 5-1 مقابل آلاوز در نیوکمپ , 3 روز قبل از بازی با پاری سن ژرمن , به ارزیابی این بازی پرداخت . او عملکرد بلوگرانا را تحسین و در لحظه خوبی دانست .

او درباره بازی گفت :

خوب است . مجبور شدم به بازیکنان استراحت بدهم و به بازیکنان دیگری فرصت بازی بدهم . اشتباه ایلایکس موریبا به معنای گل آلاوز بود اما من واکنش تیم پس از آن را دوست داشتم . بازی را کنترل کردیم که اتفاق خوبی است .

عبور از آلاوز دشوار بود اما بعد از اینکه بازی 2-1 شد ما موقعیت هایی ساختیم .

مسی ؟

لئو بسیار مهم است . او در لحظه ای فوق العاده قرار دارد . میدانیم که قاطع عمل میکند , مدت هاست که اینطور است . او بسیار درگیرانه کار میکند و خوشحال است . در بازی ها موثر است . با او همه چیز آسان تر است .

لالیگا :

خیلی خوشحالم . ما بازی های خارج از خانه زیادی داشتیم اما خوب کار کردیم . تیم از نظر جسمانی خوب است . ما کیفیت خیلی خوبی از خودمان نشان دادیم .

ایلایکس موریبا ؟

انتقاد پذیر بودن مهم است . او یک پاس را از دست داد که نباید اینطور میشد . باید بهتر شود .

پاری سن ژرمن ؟

خوب کار میکنیم . اطمینان داریم که میتوانیم در این بازی اگرجه رقیب قدرتمندی است برنده شویم . آنها مصدومان زیادی دارند و ما هم همینطور . باید خوب باشیم . در لحظه خوبی هستیم و روند پیروزی های خوبی داریم . ما اعتماد به نقس داریم .

داور ویدیویی ( var ) :

قصد ندارم چیزی بگویم . تعجب کردم زیرا آفساید نبود ( اشاره به گل مسی دقیقه 36 ) . اما در نهایت برنده شدیم . صحبت دیگری ندارم .

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر