01:26 25 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یوونتوس و پورتو در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت و دیداری جذاب و دیدنی را برگزار می‌کنند.

به گزارش اسپوتنیک، از نکات جالب این دیدار، تقابل رونالدو و په په است که این بازی را جذاب می‌کند چرا که این دو، دوستانی صمیمی بوده‌اند که اکنون رو در رو شده‌اند.

به گزارش فوتبالی، کریستیانو رونالدو و په په سال ها در رئال مادرید هم‌تیمی بودند و افتخارات زیادی را کنار هم به دست آوردند. آن‌ها در تیم مادریدی بسیار با هم صمیمی بودند و ارتباط نزدیک و دوستانه‌ی آن‌ها از هیچ کس پوشیده نبود. از طرفی با توجه به اینکه هر دوی این بازیکنان پرتغالی هستند، رونالدو و په په در تیم ملی پرتغال هم ارتباطی بسیار نزدیک با هم داشتند و دوستانی صمیمی بودند. رونالدو و په په در تیم ملی پرتغال افتخاراتی تاریخ به دست آوردند و در یورو 2016 و همچنین لیگ ملت های اروپا قهرمان شدند.

اکنون رونالدو و په په در قالب بازی یوونتوس و پورتو در کشور پرتغال به مصاف هم می‌روند و باید دید که در نهایت چه نتیجه‌ای در این بازی رقم خواهد خورد و چه اتفاقاتی میان این دو چهره می‌افتد. دیدن جدال های په په و رونالدو در این بازی جالب خواهد بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر