01:58 05 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ویروس کرونا در تمام جوانب انسانی از جمله ورزش و فوتبال تاثیر اقتصادی منفی گذاشته و تیم بزرگ رئتال مادرید نیز از این قاعده مستثنی نیست.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید به دنبال افزایش بودجه خود است تا بتواند از تاثیرات منفی بحران کرونا و نبود هواداران کم کند.

نشریه تایمز گزارش داده است که شرکت عربستانی "القدیه" که تملک بزرگترین شهر بازی و مرکز تجاری عربستان را به عهده دارد و در نظر دارد که این مرکز تفریحی را به یک قطب گردشگری در نزدیکی شهر ریاض عربستان تبدیل کند، پیشنهادی ده ساله به ارزش مجموعا 150 میلیون یورو برای اسپانسر شدن برای تیم زنان رئال مادرید ارائه کرده است.

مدیران رئال مادرید با نمایندگان شرکت عربستانی ملاقات کرده اند هر چند که هنوز چیزی قطعی نشده است. در حقیقت گفته می شود که این شرکت قرار است که به اسپانسر اصلی تیم زنان رئال مادرید تبدیل شود.

​رئال مادرید در یک سال اخیر به خاطر بحران کرونا بیش از 300 میلیون یورو ضرر داشته و مدیران رئال سخت به دنبال راهکارهایی برای جبران این ضرر هستند. 

دولت عربستان در سالهای اخیر سخت تلاش کرده است که وجهه جهانی خود را بهبود ببخشد. آنها با هزینه های هنگفت میزبان تورنمنت هایی نظیر سوپرجام اسپانیا یا سوپرجام ایتالیا شده اند، مسابقات اسبدوانی برگزار می کنند و ... اما باید دید که در نهایت آیا رئال مادرید حاضر به همکاری با آنها می شود یا نه.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر