11:03 31 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه رئال مادرید یک بار دیگر در صدد تشکیل تیم یک رویایی دیگر است.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید به جز یک سال گذشته به دلیل شیوع کرونا و وضعیت بد اقتصادی در سراسر جهان و در تمام بخش ها، از جمله تیم هایی بوده است که همیشه در بازارهای نقل و انتقالاتی حرف اول را زده و با جذب بازیکنان بزرگ تیم های جذابی را تشکیل داده است.

به خصوص از زمانی که فلورنتینو پرز در سال 2000 به عنوان رئیس این باشگاه انتهاب شد.

این رئیس با سابقه و نام آشنا یکی از عوامل اصلی جذب بهترین بازیکنان جهان در طی سالهای گذشته و روان بوده است.

فیگو (60 میلیون یورو) زیدان (77) رونالدو (45) کاکا (67) کریستیانو رونالدو (94) و بیل با (101) میلیون یورو ستاره های گران قیمتی بودند که پرز در طی این سالهای آنها را به رئال آورد و این بازیکنان نیز با پوشیدن پیراهن بارسا به عناوین درشت و قابل توجهی رسیدند.

مخصوصا رونالدو که با رئال به هر چه دلش خواست رسید.

رئال مادرید در حال حاضر درگیر بازسازی استادیوم اش سانتیاگو برنابئو است که حدودا 500 میلیون یورو هزینه دارد.

با این حال در این شب و روزها یک بار دیگر موضوع داغ خرید دو ستاره بی چون و چرای این روزهای فوتبال در سبد خرید رئال مادرید داغ شده است.

پس از درخشش امباپه در بازی مقابل بارسا و هالند مقابل سویا در لیگ قهرمانان یک بار دیگر گمانه زنی ها برای جذب این دو آغاز شده است.

حالا نیز روزنامه آ اس در گزارشی میگوید رئال که همیشه بازیکنان بزرگ را جذب کرده است، در تابستان برای خرید هر دو ستاره میخواهد آستین بالا بزند.

وب سایت ترانسفرمارکت ، ارزش امباپه را 180 میلیون یورو تخمین زده در حالی که روی هالند نیز مبلغ 110 میلیون را ارزش گذاری کرده است.

اما بدون شک با توجه به درخشش بازی به بازی این دو ستاره قیمت آنان تا پایان فصل ارزش بیشتری پیدا خواهد کرد.

رئال در حالی برای کلیان و ارلینگ آمادگی میگیرد که بسیاری معقدند او دو ستاره فرانسوی و نروژی پا به روی پای رونالدو و مسی گذاشته اند و نسل بعدی فوتبال با این درخشش این دو از فوتبال لذت خواهد برد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر