ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریم بنزما ستاره فرانسوی رئال مادرید برای حضور در دیدار چهارشنبه شب لیگ قهرمانان برابر نماینده ایتالیا منتظر جواب اسکن اش است.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید این هفته به مصدومیت ستاره های نامدارش عادت کرده است، پس راموس، هازارد، کارواخال و چند بازیکن دیگر چند روز پیش نیز نوبت به بهترین گلزن این تیم بنزما رسید و آسیب دیدگی کریم بنزما از ناحیه همسترینگ تأیید شد.

به گفته تیم پزشکی رئال او پارگی کوچکی از این ناحیه همراه شده و وضعیت او امروز مشخص میشود.

طبق گزارش ها او به دیدار چهارشنبه شب برابر آتالانتا در برگامو به میدان نمیرود، اما زیدان سرمربی رئال دیشب بعد از پیروزی برابر وایادولید گفته امروز اسکن MRI امروز او مشخص خواهد کرد که آیا او با تیم به ایتالیا سفر میکند یا خیر.

لیست رئالی ها برای این دیدار روز دوشنبه باید به یوفا ارسال شود.

زیدان که در این هفته دست به دامان جوانان و تیم دوم رئال شده، گفته در مورد مهاجم شاره 9 اش ریسک نمیکند و در صورتی که او آماده نباشد با تیم به ایتالیا نمیرود.

از سویی نیز فد والورده امیدوار است که به تیم بازگردد، اما بعید است که زیدان از او استفاده کند، زیرا او یک ماه است به میدان نرفته است.

سرخیو راموس، دنی کارواخال، ادن هازارد، بنزما، ادر میلیتائو، آلوارو اودریوزولا، رودریگو و مارسلو لیست بلند بالای رئالی ها تشکیل میدهند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر