16:25 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

برخلاف این‌که جمع شدن طرفداران فوتبال در ایتالیا بخاطر پروتکل‌های بهداشتی کرونا ممنوع است، اما طرفداران آتالانتا جدال تیم شان با رئال مادرید را مهم‌تر از این مسئله می‌‌‌دانند‌.

به گزارش اسپوتنیک، علیرغم درخواست مقامات محلی برای عدم تجمع و شکستن پروتکل های کووید ۱۹، هواداران آتالانتا برای تشویق تیم خود جمع  شده اند، در حالی که آن ها امیدوار به موفقیت در  برابر رئال مادرید هستند.

 آتالانتا دستوراتی را از مقام محلی بهداشت منتشر كرد كه در طی اقدامات پیشگیرانه و قرنطینه COVID-19 طرفداران این تیم به صورت گروهی جمع نشود، در نزدیكی هم دیگر را بغل نكنند یا شعار ندهند.

 با این حال، همه این پیام را دریافت نکردند، زیرا طبق گزارش ها حداقل 1000 هوادار در اطراف جویس استادیوم (ورزشگاه خانگی آتالانتا) چندین ساعت قبل از شروع مسابقه تجمع کرده اند.

در همین حال در دیگر بازی های بزرگ اخیر آتالانتا با  اینتر، میلان، لاتزیو و دیگر تیم ها ، هواداران در بیرون از زمین یا زمین تمرین جمع شدند تا عشق خود را به تیم نشان دهند.

با "کافتروس + گراپا ، بگذارید آنها را مست کنیم!"

 کافه تروس لقب مهاجمان کلمبیایی آتالانتا، لوئیز موریل و دووان زاپاتا است، در حالی که گراپا یک نوشیدنی الکلی قوی ایتالیایی است.

 با مخلوط این دو، طرفداران آتالانتا کافه کورتو را رمز پیروزی در برابر رئال مادرید می‌دانند.

تجمع هواداران آتالانتا در نزدیکی استادیوم در برگامو

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر