18:55 13 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

طبق ادعای روزنامه اسپانیایی باشگاه رئال مادرید به پیشنهادهای دیگر تیم ها برای جذب رافائل واران گوش خواهد داد.

به گزارش اسپوتنیک، قرارداد رافائل واران مدافع میانی فرانسوی رئال مادرید در تابستان 2022 به پایان می رسد و تا مذاکرات برای تمدید قرارداد او تا به حال ناموفق بوده است.

 به همین خاطر چون سران رئال تمایل ندارند این بازیکن را به شکل رایگان از دست بدهند، در صورت موفق نبودن مذاکرات برای تمدید، مدافع فرانسوی خود را در تابستان به فروش خواهند رساند.

روزنامه آ اس چاپ مادرید و نزدیک به باشگاه رئال میگوید که رئال مادرید تصمیم گرفته است پیشنهاداتی که برای فروش رافائل واران به دستشان می رسد را بررسی کند.

​مادریدی ها بر این باورند که واران در سن 27 سالگی به اوج پختگی در فوتبال رسیده و آینده درخشانی پیش رو دارد. به همین خاطر دوست ندارند این بازیکن را به شکل مجانی از دست بدهند.

 قیمت این بازیکن در سایت ترنسفر مارکت در حدود 70 میلیون یورو تخمین زده شده است و پیش بینی می شود مادریدی ها برای فروش مدافعشان مبلغی در همین حدود را طلب کنند.

با وجود تمام این صحبت ها، سران رئال همچنان امیدوارند واران در مورد شرایط خود تجدید نظر و قراردادش را تمدید کند. با این وجود اگر تا تابستان پیش رو این اتفاق نیافتد، گزینه خرید واران فعال خواهد شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر