01:20 25 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در بازی های این هفته از رقابت‌های لالیگا، بارسلونا موفق شد با نتیجه‌ی دو بر صفر، سویا را در ورزشگاه سانچز پیزخوان شکست داده و بردی شیرین به دست بیاورد.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا با پیروزی شب گذشته خیالش از جایگاه سومی راحت خواهد بود و اکنون می‌تواند برای تصاحب جایگاه دومی و همچنین رقابتی سخت با اتلتیکو مادرید تلاش کند. بارسلونا با این پیروزی، با یک بازی بیشتر از رئال مادرید در جایگاه دوم لالیگا قرار گرفت.

لیونل مسی در این بازی عملکرد خوبی داشت و روی هر دو گل اثر گذار بود. او پاس گل اول تیمش را به عثمان دمبله داد و گل دوم را هم خودش با سماجتی که داشت به ثمر رساند. همین مسئله و بازی خوب لیونل مسی باعث خشم یکی از بازیکنان سویا که قصد مهار او را داشت شد، به طوری که روی یک صحنه و وقتی که می‌خواست مسی را بگیرد، با دست به کمر او زده و پیراهن او را گرفته و آن را کشید.

چهره‌ی این بازیکن سویا که خوان جردن نام دارد، در این صحنه بسیار خشمگین به نظر می‌رسید.مسی روی این صحنه سرعت بالایی داشت و خود را از بازیکن سویا رها کرد به طوری که در لحظه‌ی پس از این اتفاق، چهره‌ی خوان جردن، بازیکن سویا بسیار دیدنی شده بود!

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر