01:51 24 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جورجینیا رودریگز شریک زندگی کریستیانو رونالدو از 4 سال و اندی زندگی مشترک با او گفته است.

رونالدو و جورجینیا که از سال 2016 با هم زندگی میکنند، در کنار هم فوق العاده خوشحال به نظر میرسند و رابطه عاشقانه این دو نه تنها در دنیای مجازی دیده میشود، بلکه بارها توسط فوتبالیست مشهور دنیا رسانه ای شده است.

رونالدو که بارها از جورجینیا به عنوان بخشی از موفقیت هایش یاد کرده، چندی پیش در مراسم جوایز گلوب ساکر دوبی اعلام کرد، جورجینیا نقش ارزنده ای در دستاوردهای بزرگ زندگی او داشته و از زندگی در کنار او لذت میبرد.

جورجینا در گفتگو با اسپورتویک در مورد رابطه اش با ستاره یوونتوس گفت: "من چیزهای زیادی از او یاد گرفتم. او به من کمک می کند و در واقع به من انگیزه می دهد"

"من در اوایل خجالت میکش.م که در مقابل او تمرین کنم، چون او هنوز کریستیانو رونالدو است. اما رفته رفته همه چیز تغییر کرد. او الهام بخش و عشق بزرگ من است. فرزندانم و شوهرم در تمام زندگی برایم در درجه اول قرار دارند. "

این زوج در سال 2018 زمانی که کریستیانو رونالدو به یوونتوس پیوست به تورین نقل مکان کردند.

جورجینیا در خصوص زندگی در تورین گفت: "ما در تورین یک خانه با باغ داریم که کودکان ما می توانند در آنجا بازی کنند. مردم تورین ما را دوست دارند و من از زندگی در اینجا خوشحالم.

"البته ما نمی توانیم به خرید برویم، اما به لطف ماسک، گاهی موفق به فرار میشویم، ما حتی چند سال پیش به سینما رفتیم.

کریستیانو پدر بزرگی است. بهترین شوهری که آرزویش را داشته ام. "

جورجینیا در ادامه صحبت هایش و در زمانی که رونالدو در میدان بازنده میشود، گفت: "اگر یک مسابقه با باخت تیم او تمام شود، او دیگر خوشحال و بشاش نیست. ولی او میداند که در فوتبال همیشه برنده نیستی.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر