19:38 31 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید احتمالا در تابستان آینده در بازار نقل و انتقالات پر سر و صدا عمل خواهد کرد و به اصطلاح تابستان شلوغی خواهد داشت.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه آ. اس گزارش میدهد رئال مادرید برای آینده روی مارکو اسنسیو حساب می کند. هافبک مایورکایی یک خرید استراتژیک برای آینده رئال مادرید است.

این بازیکن در سال 2014 با 3.5 میلیونی ورو به رئال آمد که از نظر باشگاه می تواند بخشی کلیدی از پروژه کهکشانی آینده رئال باشد. طبیعتا بازیکنانی نظیر هازارد و بنزما با بالا رفتن سنشان باید کم کم از رئال بروند و آسنسیو در سن ایده آلی برای ماندن در رئال است.

آسنسیو تا سال 2023 با رئال مادرید قرارداد دارد. او آخرین بار در سپتامبر 2017 قراردادش را تمدید کرد و رقم فسخ قراردادش 700 میلیون یوروست.

او در دو سال اخیر پیشنهادهای مالی بالایی داشته اما رئال او را نفروخته و در حال حاضر نیز برنامه ای برای فروش وی وجود ندارد.

​در همین حال گزارش ها میرساند که کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی اورتون پس از تجربه موفق جذب خامس در فصل آینده در نظر دارد که دو رئالی دیگر را هم در فصل بعد بخرد یعنی ایسکو و لوکاس وازکز.

در حقیقت جدایی هر دو بازیکن از رئال تقریبا قطعی است. لوکاس در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد شد و پس از شش سال از رئال جدا می شود و از سویی ایسکو پس از سه فصل ناموفق در لیست خروجی رئال قرار دارد و احتمال جدا شدنش کم نیست.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر