18:33 13 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کومان سرمربی هلندی آبی اناری ها ضمن خشنودی از پیروزی دیشب بارسا برابر اوساسونا در لالیگا از آمادگی تیمش برای جدال حساس چهارشنبه شب برابر پی اس جی گفت.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته تیم فوتبال بارسلونا در زمین اوساسونا با دو گل به برتری رسید تا با دو بازی بیشتر به دو قدیمی اتلتیکوی صدرنشین برسد.

بارسا که این هفته بازی سختی در برابر پی اس جی در لیگ قهرمانان دارد، با کسب برد در این مسابقه امیدواری هایش برای صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان زیاد شد.

با این حال کومان سرمربی بارسا در نشست خبری بعد از جدال با اوساسونا در خصوص موضوعات مختلفی صحبت کرد.

وی گفت: "بازی پیچیده ای بود." "تیم ما مصمم و برای گرفتن سه امتیاز بازی جدی بود، اما این بهترین بازی ما نبود. ولی در نهایت امر من فکر می کنم آنچه را که باید انجام می دادیم، انجام دادیم، بازی را بردیم و خوشحالم."

کومان در خصوص ستاره تیمش مسی نیز گفت: "لئو در ترکیب من آزاد است و هر جایی که احساس کند میتواتد تاثیرگذار باشد، حضور پیدا میکند.

"او تاثیر خوبی روی گل آلبا گذاشت. ما برای ایجاد حمله خطرناک روی دروازه حریف به مسی نیاز داریم، بقیه باید بدوند، اما امروز در بازی دیشب کمی عقب تر بازی کرد. ولی در کل خوب بازی کرد و در حمله کمک زیادی کرد."

سرمربی هلندی در خصوص بازیکن جوان تیمش ایلیکس نیز افزود: "ایلیکس یک گل خارق العاده به ثمر رساند، گل سرنوشت سازی که سرنوشت بازی را تعیین کرد. "او شانس های خوبی را ایجاد میکند، پا به توپ است و کیفیت خوبی دارد.

"هر وقت او وارد زمین می شود، علیرغم سن و سال کمی که دارد به کیفیت تیم اضافه میکند. برای من سن مهم نیست، مهم این است که بازیکن بتواند رقابت کند.

صحبت های بعدی سرمربی بارسا در مورد دربی مادرید بود، او در خصوص دیدار حساس امشب گفت: در این شرایط ما باید به فکر تیم و بازی خودمان باشیم و بازی خود را ببریم. فکر می کنم امشب هر نتیجه ای رخ بدهد، برای ما خوب است. خواهیم دید."

او در خصوص جدال حساس چهارشنبه شب در مقابل پی اس جی نیز گفت: "من فکر می کنم ما یک روز تعطیل داریم و سپس برای جدال مان در پاریس آماده می شویم نمی خواهیم بگوییم بازگشت در این دیدار غیرممکن است، اما برای نتیجه گرفتن به پاریس میرویم.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر