08:21 19 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بارسلونا امشب در جدالی حساس و هیجان انگیز در پارک د پرنس به جدال پاریسن جرمن خواهد رفت.

به گزارش اسپوتنیک، تا چند هفته پیش نام پاری سن جرمن برای بارسلونایی‌ها خاطره‌ای خوش را یاد آور بود. خاطره‌ای از بزرگترین بازگشت تاریخ در لیگ قهرمانان اروپا است، بازی 4 بر صفر برده پاریسن جرمن در بازی رفت در پارک د پرنس در بازی برگشت با درخشش نیمار ستاره فعلی پاریس و اسبق بارسا با نتیجه 6 بر یک به پایان رسید تا بارسلونا موفق به صعود به دور بعد شود.

حالا با وجود امکان معجزه البته هواداران آبی و اناری‌ها عطش زیادی برای بازی برگشت ندارند. انگار می‌دانند که تصور برد این بار امیدی نافرجام است. بارسلونا نسبت به کامبک ۴ سال پیش انگار کم زور و کم رمق شده است. انتظاری نیست در دورانی که کومان سعی در بازسازی دارد این تیم، پاریس مدعی شده در اروپا را شکست دهد اما باخت رفت و برگشت و حذف مقابل تیمی که تا همین چند سال پیش با تحقیر از آن‌ها یاد می‌‌کردند ناگوار است.

​برای به استقبال این بازی رفتن این بار مرور نتایج کمکی نمی‌کند. پاریسی‌ها جز یک شکست ۲-۰ مقابل موناکو، در ۳ دیدار بعد تا این بازی ۳ بار برده‌اند ۸ گل زده‌اند و تور دروازه‌شان لرزشی نداشته است. آن‌ها برای برد تنها نیاز دارند هوشیار باشند و متمرکز تا بارسلونا معجزه نکند. خود بارسلونا هم بازی پس از شکست دور رفت را مقابل کادیز مساوی کرد اما ۴ برد پیاپی، بدون گل خورده را پشت سر گذاشت تا حالا بدون استرس خاصی وارد بازی شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر